תודה לאלפי הנרשמים,
ההרשמה לשנת 2020 הסתיימה.
נתראה ב-2021!

תודה לאלפי הנרשמים,
ההרשמה לשנת 2020 הסתיימה.
נתראה ב-2021!

משתתפי התוכנית מספרים

מאי שמחון

"כל יום הוא חוויה אחרת ומשמעותית עבורי. ישנה השקעה בפיתוח אישי ויכולת להתמודד עם סביבת עבודה מתקדמת וגלובלית. מהרגע הראשון שלך בחברה אתה מקבל תפקיד עם אחריות גדולה, ממש מרגישים שהחברה סומכת עליך. אני זוכה גם לליווי של מנטור ו"באדי" ותמיד אפשר לשאול, להתייעץ, להיפתח ולדבר על כל נושא. היתרון המשמעותי של התוכנית הוא הניסיון שאתה צובר"

מאי שמחון
מנהלת קטגוריית בייגלה ותה
חצי שנה בתוכנית
מסלול UFLP שיווק
גיא יצחק

"אני מנהל צוות עובדים, תקציבים גדולים, מקבל החלטות משמעותיות על פעילות המותג ועומד בחזית השיח עם הנהלת החברה הבכירה. אני לא מכיר עוד מקום שבו הייתי מסוגל לצמוח כך ולקבל כזו אחריות בפרק זמן של פחות מ-3 שנים, כשאני מגיע ישר מהתואר"

גיא יצחק
eCommerce Specialist, יוניליוור
בוגר התוכנית
מסלול UFLP מכירות
עדיאל שאולוף

"אתה מקבל אפשרות לרכוש המון ידע מדיסציפלינות שונות, כשאתה עובר מספר תפקידים בארגון, יש לך מבט הוליסטי. התנסיתי בבניית מוצר מאפס, מהרעיון ועד לרגע שהמוצר רואה אור ומגיע למדף. ויש גם יתרון בעבודה בחברה גלובאלית עם התנסות בפרזנטציות באנגלית"

עדיאל שאולוף
מנהל קטגוריה בתלמה
שנה ראשונה בתוכנית
מסלול UFLP שיווק
שלי גרימברג

"כל הזמן יש הזדמנות ללמוד ולהתפתח. הלמידה המהירה תוך כדי מעבר בין תפקידים מעניקה יתרון משמעותי הן להתפתחות האישית והן לתפקוד המקצועי בעבודה. לא הייתי יכולה לרכוש את זה באינטנסיביות כזאת בשום מקום אחר"

שלי גרימברג
מנהלת קטגוריית חטיפים ותה
שנה ושבעה חודשים בתוכנית
מסלול UFLP מכירות
גל צמח

"היתרון הגדול ביותר של התוכנית הוא העובדה שאתה יכול להתנסות בכמה זוויות של העסק, אתה לא מתוייג רק למקום אחד אלא יכול לבחון ולנסות ולהבין מה הכי מתאים לך ולאופי שלך ולהתקדם בדרך הזו. בנוסף לכך יש גאווה גדולה שאנחנו בין הארגונים המובילים בעולם עם אג'נדת קיימות אמיתית ומורגשת, שגם במקום שלנו, הקטן בישראל והגדול בעולם, יכולים להזיז הרים."

גל צמח
מנהל קטגוריה, גלידות שטראוס
בוגר התוכנית
מסלול UFLP מכירות
אביתר מדמון

"מרתק ללמוד איך ארגון גלובלי עובד מכל ההיבטים, זה לא משהו שכל עובד זוכה להיחשף אליו בשלבים כה מוקדמים בקריירה.
החשיפה הזו מלמדת ומסייעת ביצירת קשרים לטובת העתיד האישי והמקצועי ומאפשרת חיבור לאנשים מתחומים מגוונים שמלווים אותנו לאורך השנים."

אביתר מדמון
מנהל פרויקטים ומהנדס אחזקה
ורד הגליל & בייגל בייגל
בוגר התכנית, מסלול שרשרת אספקה
scroll