להגשת מועמדות

Unilever Future Leaders Programme

תוכנית מנהיגי העתיד של יוניליוור מציעה למשתתפיה הזדמנות של פעם בחיים, בדרך להפוך ליונילידרים.
שנתיים מרתקות של מסלול לעתודה ניהולית שלא תמצאו במקום אחר, במסגרתו תקבלו הכשרה מקצועית מעמיקה, ליווי אישי, חניכה והשתלבות בחטיבות השונות של יוניליוור בדרך לתפקידי ניהול משמעותיים בארגון.

למה UFLP?הנה כמה עובדות שתשמחו לדעת:

  • למידה, התנסות מעשית ופיתוח כישורים
  • עצמאות והובלה בקבלת החלטות
  • מנטור לקריירה וליווי לאורך התכנית
  • מעברים ורוטציות בין תפקידים וחטיבות לטובת היכרות מעמיקה
  • תפקיד ראשון עם אחריות וסמכות
  • קהילת בוגרים שכבר נמצאים בתפקיד משמעותי

מגוון תפקידים בתחומים שונים

מכירות
מכירות
משאבי אנוש
משאבי אנוש
כספים
כספים
הנדסת מכונות
הנדסת מכונות
הנדסת מזון
הנדסת מזון
הנדסת תעשיה וניהול
הנדסת תעשיה וניהול

שלבי תהליך המיונים:

איך מתחילים?

איך מתחילים?

מתבצע באמצעות טופס מקוון. במידה ותמצאו מתאימים – תקבלו מייל עם זימון לשלב הבא.

בואו נשחק

בואו נשחק

12 משחקים קצרים שיבחנו את היכולות הקוגנטיביות, הרגשיות והחברתיות שלכם. בסיומם תקבלו משוב אישי.

איך אתם באחד על אחד?

איך אתם באחד על אחד?

ראיון וידאו במהלכו יוצגו בפניכם מספר תרחישים שונים, עבורם תדרשו לענות על שאלות שונות באנגלית.

שלב אחרון – עבודת צוות

שלב אחרון – עבודת צוות

יום מיונים ומפגש הערכה אינטראקטיבי בו תלמדו על החברה, תפתרו בעיות דרך סימולציות עסקיות, תכירו מנהלים בכירים בארגון ותשוחחו עם ההנהלה.

קבלה לתכנית

קבלה לתכנית

עברתם בהצלחה? התקבלתם

* הערה: במידה ותעברו בהצלחה כל אחד מהשלבים בנפרד, תתקדמו לשלב הבא.

תכנית מנהיגי העתיד של יוניליוור

תכנית מנהיגי העתיד של יוניליוור

בכל שנה יוניליוור מגייסת בוגרי ובוגרות תואר ראשון ושני לתוכנית עתודה ניהולית, שכבר מזמן הפכה לתוכנית הדגל של התאגיד בכל העולם.

כמי שהוכתרה לאחרונה כאחת מחמש החברות המובילות בעולם בתחום פיתוח המנהיגות, ובשנה שעברה אף זכתה במקום הראשון מבין כלל החברות - יוניליוור שמה לה למטרה לפתח את דור העתיד של המנהיגים. אנו משקיעים משאבים רבים בפיתוח המנהלים והעובדים שלנו, באמצעות חניכה, הדרכה ותוכניות פיתוח אישיות ומגוונות.

בוגרי התוכנית יצטרפו למסלול עתודה מובחר, שבסופו ישתלבו יתברגו בתפקידי ניהול משמעותיים ובעלי ערך. זוהי השנה השביעית בה התוכנית מתקיימת בישראל, וכבר מונה עשרות של בוגרים שהתברגו בתפקידי מפתח ביוניליוור ובעולם העסקי.

אודות יוניליוור

יוניליוור ישראל הינה אחת מ-5 החברות המובילות בארץ למוצרי צריכה, מעסיקה כ-2,000 עובדים במטה החברה ובארבעה אתרי ייצור, ונמצאת בשליטת קונצרן יוניליוור האנגלו-הולנדי, אחד מהתאגידים הגדולים והמובילים בעולם בתחום מוצרי המזון והטיפוח האישי והביתי. הקונצרן פועל בכ-190 מדינות ברחבי העולם, בהן מועסקים כ-150 אלף עובדים.
בין המותגים המובילים של יוניליוור ישראל: תלמה, קנור, הלמנס, קליק, בייגל בייגל, פתית, גלידת שטראוס, דאב, רקסונה, אקס, פינוק, בדין, סיף ועוד.

כחלק מחזון החברה ומתוך תפיסת הקיימות שלה, יוניליוור מפתחת דרכים חדשות של עשיית עסקים, יחד עם הפחתת ההשפעה הסביבתית השלילית ויצירת השפעה חברתית חיובית. תוכנית הקיימות של יוניליוור מתמקדת בשלושה יעדים מרכזיים - סיוע בשיפור רווחתם ובריאותם של יותר ממיליארד בני אדם, הקטנת ההשפעה הסביבתית של מוצרינו בחצי ושיפור מקורות הפרנסה של מיליוני בני אדם העובדים בשרשרת הייצור שלנו.

יוניליוור דורגה בחמש השנים האחרונות כמעסיק הנחשק ביותר בקרב סטודנטים בקטגורית חברות המזון ומוצרי הצריכה בישראל, ודורגה שנה שביעית ברציפות בדירוג השיא "פלטינום פלוס" בדירוג "מעלה" לאחריות תאגידית.

תהליך המיונים

התהליך מתחיל ממש כאן.
עליכם לבחור בתכנית הרלוונטית עבורכם וכן לפתוח משתמש חדש, אליו ניתן להעלות קורות חיים (או למשוך פרטים מפרופיל הלינקדאין שלכם).
לאחר מכן תתבקשו לענות על מספר שאלות באתר יוניליוור ולמלא פרטי התקשרות.

מילוי טופס ההרשמה (באנגלית) דורש השקעה וזמן. אנא היערכו למלא את טופס ההרשמה בתנאים נוחים וללא לחץ של זמן.
ניתן לשמור את הטופס כטיוטה הקישו על (Save as draft) ולהמשיך במועד מאוחר יותר. שימו לב, הטיוטה תישמר עד 10 ימים, ולאחר מכן תימחק אוטומטית.
חשוב לדעת – אין צורך למלא את המבחן הממוחשב מיידית לאחר מילוי טופס ההרשמה, אך הקפידו למלא אותו לא יאוחר משבוע לאחר מילוי טופס ההרשמה.

אין צורך להתכונן, ואין צורך בניסיון קודם באפליקציה. וודאו שאתם בחדר שקט ושלא יפריעו לכם במהלך המבחנים. אנא שימרו לעצמכם כשעה לביצוע המבחנים ללא הפרעות. אין תשובות נכונות ולא נכונות. תיהנו מהחוויה – המטרה היא לגלות מי אתם, להתפתח וללמוד. אנא ודאו כי אתם מרגישים נינוחים, ושימו לב שהמבחנים ייערכו בשפה האנגלית.

לפני הראיון התכוננו, קראו על יוניליוור – המוצרים שלה, ההיסטוריה והערכים.
וודאו שאתם בסביבת נטולת הפרעות. חשוב להתכונן לראיון הוידאו כאילו מדובר בראיון פנים-אל-פנים. המטרה שלכם היא ליצור רושם טוב ככל האפשר – וסביבה שקטה, בלי הסחות דעת. יש הזדמנות אחת לייצר את הרושם הכי טוב שאתם יכולים.
במהלך הריאיון הסתכלו היישר למצלמה, ולא על המסך. שכן, מבט למצלמה במהלך השיחה ייתן תחושה של קשר עין עם המעריך.
התלבשו לראיון כאילו מדובר בראיון פנים אל פנים – רושם ראשוני משחק תפקיד גם בראיון וידאו.
בדקו את תקינות המצלמה והמיקרופון שלכם לפני תחילת הריאיון.
התאמנו באמצעות "שאלות האימון", כך תוכלו להבין את סגנון הריאיון ומה נדרש מכם.

מקרי המבחן אליהם תצטרכו להתייחס במהלך המענה על השאלות מדברים על מותגי יוניליוור מרחבי העולם. לכן, ייתכן ותצטרכו להתייחס במענה למותג שאינכם מכירים. אל דאגה! אנו בוחנים את הדרך בה אתם מנתחים את המקרה שהוצג לכם ואת צורת החשיבה שלכם ולא את רמת ההיכרות עם המותגים. במידת הצורך, תוכלו לקרוא לפני הריאיון על המותגים שלנו ברחבי העולם.

הפיקו את המירב ממרכז ההערכה. היום נועד על מנת שתוכלו להראות את היכולות והכישורים שלכם, ונבחן את התאמתכם לתפקיד. בנוסף ,תוכלו להכיר את המנהלים שתעבדו איתם במהלך התוכנית וכמה ממשתפי תכנית העתודה הניהולית כיום.
חשוב שתביעו את דעתכם במהלך התרגילים הקבוצתיים – ייתכן שזה יהיה מאתגר ,מאחר וגם שאר המועמדים ירצו להביע את עצמם ככל האפשר. וודאו שאתם מעבירים את המסר שלכם אך גם נותנים מקום לשאר חברי הקבוצה.
התכוננו מראש, לימדו על העסק, על המותגים שלנו ומה מניע אותנו כחברה.
שאלו אותנו על התהליך – היום הזה הוא דו צדדי – גם לכם ניתנת ההזדמנות ללמוד עלינו.

תנאי השכר הינם תנאים תחרותיים למשרות מקבילות במשק.

במהלך שנתיים התוכנית יעברו משתתפיה בין 4-6 תפקידים, בחטיבות שונות במטרה להיחשף וללמוד באופן רחב על הארגון, ולהכשיר באופן מעמיק את משתתפי התוכנית להיכנס לתפקיד ניהולי בתום שנתיים.

מטה החברה והמרלו"ג (מרכז לוגיסטי) ממוקמים בקריית שדה התעופה.
מפעלי הייצור ממוקמים בערד, צפת, עכו וחיפה (כולל מרכז לוגיסטי נוסף).
כמו כן, Unilever Future Leaders Program הינה תכנית גלובאלית, הפועלת בלמעלה מ-50 מדינות. במסגרת תפקידי הרוטציה, ייתכן שיידרשו חלק ממשתתפי התכנית לנסיעות בארץ ובחו"ל.

scroll